Şok Marketler Binlerce Eleman Alımına Devam Ediyor

 Şok Market kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Buna göre yıl sonuna kadar 4 bin kişilik personel alımı yapılacaktır.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Şok Market personel alımı ilanların müracaat edecek olan adaylar Şok Market insan kaynakları bölümünde yer almakta olan başvuru formu aracılığı ile başvurularını yapabilmektedir. Şok Market yıl sonuna kadar toplam 4 bin personel alımı yapacak. Peki başvuru formuna göre hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: Şok Market
Alınacak Personel Sayısı: 4 Bin (2017 sonuna kadar)
En Az Mezuniyet: İlköğretim

 HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK
Şok Market 2017 yılı sonuna kadar 4 bin personel alımı için detaylar yukarıda verilmiş olan detaylara göre personel alımı yapılacak. Peki hangi pozisyonlara alım
yapılacak. Buna göre Şok Market başvuru formunda pozisyonlara göre alım yapılmadığı görülmektedir. Normal personel olarak başvuru formu kabul edilmekte olup adaylar mağaza içerisinde kasiyer, depo sorumlusu, mağaza sorumlusu veya şoför vb. gibi pozisyonlara yerleştirilmektedir.

BAŞVURULAR

Şok Market 4 bin personel alımı başvuruları kabul diliyor. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir. Buna göre aşağıda verilmiş olan linki takip edecek olan adaylar Şok Market personel alımı ilanına müracaat edebilir.

http://ik.sokmarket.com.tr/Form.aspx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.