Tapuya 487 Büro Memuru Alınacak

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2017/6 kapsamında en az önlisans mezunu 487 büro memuru alımı yapıyor. Başvuru yapabilecek bölümler belli oldu.

 Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilan da KPSS 2017/6 tercihleri kapsamında Çevre ve
Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere büro memuru alımı yapacağı öğrenildi. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 60 ve üzeri puan almak koşulu ile toplam 487 kişilik büro memuru alımı yapacak. Peki hangi bölümler başvuru yapabilecek ve gerekli detaylar nelerdir.

 BAŞVURU YAPABİLECEK BÖLÜMLER

 487 kişilik büro memuru alımı ilanında başvuru yapabilecek olan bölümler belli oldu. Önlisans Bölümler Gayrimenkul Yönetimi ve Pazarlama Emlak ve Emlak Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi Lisans Bölümler Tapu ve Kadastro Tapu Kadastro Yukarıda belirtilmiş olan bölümler için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 487 büro memuru alımı yapmaktadır.
 BAŞVURULAR SÜRÜYOR
 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 487 büro memuru alımı yapıyor. Buna göre müracaatlar 20 Haziran da başladı ve adayların 29 Haziran 2017 tarihine kadar başvurularını ÖSYM'nin aday işlemleri sistemi üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir. Atama bildirisini incelemek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir. https://ais.osym.gov.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.