TAV Havalimanları Güvenlik Personeli Alımları

 Ülkemizin dünyaya açılan kapısı olan Atatürk Havalimanının dış hatlar bölümünün ihalesini aldıktan sonra isminden bahsettiren TAV Holding ülkemizin güçlü kuruluşlarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İşletmeciliğini yaptığı İstanbul Atatürk Hava limanında güvenlik hizmeti veren TAV Güvenlik havalimanının farklı birimlerinde görev yapacak güvenlik görevlisi alımı yapmaktadır. TAV Güvenlik tarafından hazırlanıp farklı interaktif kariyer siteleri üzerinden yayınlanan ilanda ihalesini aldığı farklı projelerde görevlendirilecek personellere ihtiyaç duymaktadır.

TAV İnsan Kaynakları departmanı tarafından hazırlanarak kamuoyu ile paylaşılan ilanlara uygun olan adaylar yayında olan açık pozisyonları inceleyerek
firmaya iş başvurusu yapabilirler. Eğer özel güvenlik kimlik kartına sahipseniz ve iyi bir firmada çalışmak istiyorsanız Tav güvenlik iş ilanlarını incelemenizi öneriyoruz.

Kimler Başvuru Yapabilir?

– En az lise mezunu
– 8 saat vardiyalı çalışabilecek
– Özel Güvenlik kimlik kartına sahip
– Dolgun Maaş+ Agi+ Yemek.

TAV Güvenlik Personel Alımı ilanına başvuru yapmak için adayların yukarıda verilmiş olan niteliklere sahip olmaları gerekiyor. Eğer sizde yayında olan ilanlarda istenen genel şartları taşıyorsanız vakit kaybetmeden aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak firmanın yayında olan tüm açık pozisyonları inceleyebilir ve size uygun olan ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tav-grubu-is-ilanlari-c8049-p32927/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.