TAV Yeni İş İlanları Yayınlıyor

 Atatürk Havalimanında çalıştırılmaz üzere TAV özel güvenlik hizmetleri güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Havalimanı bünyesinde güvenlik olarak yer almak isteyen adaylar kurumun yayınladığı şartları taşıyor olmalıdır. Eğer sizlerde aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyorsanız kurumun insan kaynakları adresi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Uzun senelerdir ülkemizde faaliyette bulunan ve 2016 yılı içinde de faaliyetlerine devam edecek olan Atatürk Havalimanı, bünyesinde açık iş pozisyonu oluştukça bağlı bulunduğu kurumun insan kaynakları adresinden ilanlar yayınlamaktadır. En son olarak güvenlik alım ilanı vermiş olan kurum, bu ilan için bir çok şart belirtmiştir.

Aranan Şartlar

- 5188 sayılı yasaya göre özel
güvenlik kimlik kartına sahip olmak,
- En az lise mezunu,
- 32 yaşını aşmamış,
- Erkek adaylarda en az 1.78 cm boy,
- Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış,
- Diksiyonu iyi, sözlü iletişimi kuvvetli,
- Sekiz saat Vardiyalı sistemde çalışabilmek
- Tecrübeli veya tecrübesiz,-
- Alınacak sayı belirtilmemiştir,

Atatürk Havalimanı güvenlik görevlisi alımı şartları bu şekilde verilmiş olup, bu şartların dışında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen adaylar aşağıda verilmiş olan Atatürk Havalimanı kariyer adresine gidebilirler. İş başvurusu yapacak olan adaylar yine verilmiş olan sayfadan işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

www.kariyer.net/is-ilani/tav-ozel-guvenlik-hizmetleri-a-s-guvenlik-gorevlisi-1443075

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.