TCDD Lise Mezunu İşçiler Aranıyor

 Devlet Personel Başkanlığı tarafından 09 Haziran 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, TCDD bünyesinde bulunan personel eksikliği için motor tamircisi (mekaniker-lokomotif) sanat kolunda 1 kişilik boş kadro ile eski hükümlü işçi alımı yapacak. Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için aranan bütün nitelikleri taşımak zorundadır.

 Başvuru yapan adaylar TCDD tarafından yapılacak olan sözlü sınava katılarak pozisyona alınacaktır. Adaylar sınava katılabilmeleri için, öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC kimlik numarası yazılı olan adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, eski hükümlü belgesi, ikametgah belgesi, sağlık kurulu raporu ile birlikte ve fotokopileri ile birlikte TCDD
Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü web sitesinde (www.tcddtasimacilik.gov.tr.) yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 13.07.2017 – 14.07.2017 tarihlerinde, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.
Ayrıca alım sadece Eskişehir Depo Müdürlüğü için geçerlidir. Başvuru içerisinde nihai listede yer alacak olan adaylar adresine evrak teslimi ve sözlü sınav tarihini bildirir tebligat gönderilecektir. Sözlü sınav ise 28 Temmuz 2017 tarihinde saat 10:00 da TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar buradaki ilan bağlantısını kullanarak ilanın tam metnini inceleyebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.