TEİAŞ 163 Kişi Alacak

 Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi KPSS 2017/1 merkezi atamasında toplam 163 kişilik kamu personeli ataması yapacak.

 Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi merak ile beklenmekte olan KPSS 2017/1 merkezi atama tercih kılavuzunu kamuoyuna duyurdu. Buna
göre Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi de kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere önlisans ve lisans mezunu memur, kamu personeli ataması yapacak. ÖSYM tarafından ilan edilmiş olan merkezi atama tercihleri incelendiğinde Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketinin önlisans ve lisans mezunu olmak üzere toplam 163 kamu personeli ataması yapması beklenmektedir.

 Peki Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Şirketi hangi pozisyonlar için atama yapacak. ATAMA YAPILACAK POZİSYONLAR Lise Mezunu Kadro Yok Önlisans Mezunu Tekniker - 12 Personel Lisans Mezunu Mimar - 1 Personel Memur - 25 Personel Mühendis - 125 Personel Yukarıda belirtilmiş olan kadrolara yanlarında belirtilmiş olan sayı kadar memur ve personel ataması yapılacaktır. Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi personel ataması ilanına adaylar nasıl müracaat edebilir. Detaylar nedir?

 BAŞVURU DETAYLARI

 Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 163 kamu personeli alımı gerçekleştirilecektir. Peki başvuru detayları nedir. Buna göre adayların KPSS 2017/5 merkezi atamasına 21 Haziran 2017 saat: 15.00 itibari ile müracaatlarını aşağıda ki linkten gerçekleştirmesi gerekmektedir. https://ais.osym.gov.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.