Temizlik Elemanı Alan Kurumlar ve İş İlanları

 Türkiye İş Kurumu tarafından yapılan açıklamada Türkiye genelinde farklı kadrolar için toplam 135 bin personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.
 Yayınlanan pozisyonlar arasında en fazla alım beden işçisi ve temizlik görevlisi kadroları için alım yapılacaktır. Özellikle Bankalar, Özel Hastaneler ve kamu kurum ve kuruluşları için yayınlanan ilanlar hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

EV ALMAK İSTEYENE KAÇMAZ FIRSAT

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Eğer sizde hizmet sektöründe faaliyetlerine devam eden firmalardan birinde temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız yayında olan açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuru firmalar tarafından olumlu veya olumsuz olması durumunda sizlerle iletişime geçilecektir. Lise yada ilköğretim mezunu olma şartı aranan bu kadrolar için adayların 30 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Şimdi başvuru yapmak isteyenler için örnek bir
iş ilanında aranan kriterler neler bunu gösterelim.

– En az İlköğretim mezunu,
– Vardiyalı çalışabilecek,
– Hastane tecrübesi olan veya benzer işlerde çalışmış,
– Takım çalışmasına yatkın,
– Tercihen 35 yaşını aşmamış,
– Tam zamanlı olarak çalışabilecek
– Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için),

Yukarıda sıralanan kriterler başvuru yapmak isteyenler için örnek bir iş ilanından alınmıştır. Hem Bay hem de Bayan Temizlik Görevlisi Alımı yapılmaktadır. Eğer acil işe ihtiyacınız varda fazla geç kalmadan mutlaka başvuru yapmanızı istiyoruz. Aşağıda verdiğimiz link başvuru yapmak isteyenleri ilgili sayfaya yönlendirecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/temizlik+gorevlisi#&pst=1863

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.