Toyota Fabrika üretim Elemanları Arıyor

 Ülkemizde üretimini yaptığı otomobilleri dünyanın dört bir tarafına satan Japonyanın en büyük araç üreticisi olan TOYOTA Kocaeli ve Sakarya’da üretime devam eden fabrikalarının personel ihtiyaçları kapsamında yayınladığı iş ilanları ile personel alımı yapıyor. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonları takip ederek bu büyük markanın bir çalışanı olma şansını yakalayabilirsiniz. Elbette sadece lise mezunları için ilanlar yayınlanmıyor interaktif ilan siteleri üzerinden yüksek okul mezunları içinde ilanlar yayımlanıyor.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Ülkemizde sanayi kuruluşlarının yatırım merkezi haline gelmiş olan Kocaeli ve Sakarya illerinde bulunan otomobil fabrikaları ülkemizde üretimini yaptığı araçlar ile ülke ve bölge ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Özellikle otomobil üretim bantlarında çalışmak isteyenler için yayınladığı  üretim elemanı kadrosunda çalışmak isteyenleri aşağıdaki şartların tamamını taşıyor olması gerekmektedir.

TOYOTA Personel Alımı Şartları

– Kocaeli veya Sakarya bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan
– Meslek Lisesi, Teknik Lise , Genel
Lise veya Yüksekokul Mezunu olmak,
– Erkek adaylar için askerlik hizmeti en az 1 yıl tecilli veya askerlik hizmetini tamamlamış
– Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek,

Üretim bantlarında çalışmak isteyenler yukarıda sıralanmış olan şartların tamamına haiz olmaları gerekmektedir. İş Başvurusu yapmak isteyen adayların öncelikle buradaki bağlantımızı kullanarak yayında olan ilanları inceleyerek başvuru yapması gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.