TSE KPSS Şartsız Personeller Alacak

 TSE personel alımı yapacağını belirtti. TSE bünyesine istihdam etmek üzere İnceleme Uzmanı alımı yapacak. TSE, Boru Hatları Taşıma Anonim şirketi ile yapmış olduğu sözleşmeye göre BOTAŞ doğalgaz Boru Hatı projesinde görev alacak 9 İnceleme Personeli alacak. Bu doğrultuda adaylar tam zamanlı dış incelem uzmanı pozisyonuna yerleşecektir. Söz konusu olan boş pozisyon için adaylar, Doğalgaz Boru Hatlarının inşası sırasında yapım ve montaj işlerinin BOTAŞ A.Ş. Şartnamelerine uygun olarak Gözetim ve Denetim faaliyetlerini incelemek ile sorumlu olacaklardır. Boşta bulunan bu pozisyona için, 5 farklı lokasyonda proje süresince (tahmini 6 ay) inşaat, makine ve elektrik teknisyen/teknikeri ve tahribatsız muayene uzmanı görevlendirmesi yapılacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Adaylar başvuru yapabilmeleri için mutlaka, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 01.03.2018 tarihine kadar askerlik görevini tamamlayabilmek veya
askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olan herhangi bir sağlık problemi olmaması, 01.01.1977 tarihinden sonra doğmuş olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak şartları aranmaktadır.


 BAŞVURULAR:
Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 12 Haziran 2017 tarihine kadar saat 18:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular, aşağıda verecek olduğumuz başvuru formunu doldurmak sureti ile ozelprojelermud@tse.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvurusu onaylanan adaylar için ise mülakat tarihleri, başvurulara istinaden daha sonra ilan edilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.