Türk Kızılayı Açık İş İlanları

 Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan sağlık kuruluşları arasında yer alan kamu kurumu Türk Kızılayı açık pozisyonları için memur alımları yapmaya devam ediyor. Türk Kızılayı memur alımı resmi kariyer, iş ilanları sitesi aracılığı ile duyurulmaktadır.

Türk Kızılay tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan ilanlar için çok sayıda memur ve personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki Türk Kızılayı hangi
pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapan Kurum: Türk Kızılayı

Alınacak Pozisyon Sayısı: 3

Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda


 POZİSYON VE İLLER
Türk Kızılayı 3 farklı pozisyon için Türkiye geneli farklı illere memur alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için memur alımı yapıyor. Yayımlanan ilanlara göre;

Kabul ve Barınma ile Geri Gönderme Merkezleri İşletimi Birimi Birim Yöneticisi (BYGÖÇ)
Tercüman
Toplum Merkezi Yöneticisi

İstanbul ( Avrupa ), İzmir , Adana , Mersin, Ankara, Kilis ve Şanlıurfa illeri için Türk Kızılayı çok sayıda memur alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır.

BAŞVURULAR

Türk Kızılayı farklı pozisyonlar için memur personel alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır. Buna göre aşağıda ki linki takip edecek olan adaylar hangi pozisyonlar için aranmakta olan niteliklerin ne olduğu hakkında bilgi sahibi olması ve müracaatlarını da aynı kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

http://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.