Yapı Kredi Bankası İş İlanları

 Koç Holding’in finans sektöründeki yatırımı olan Yapı Kredi Bankası, farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Uluslararası alanda faaliyetlerine devam eden UniCredit ortaklığı ile hizmet vermeye devam eden Yapı Kredi Bankası, çalışanlarına sunduğu imkanlar ile en çok çalışılmak istenen finans gruplarından birisi oldu. Çalışanlarını gelişime açık, analitik düşünebilen, dinamik ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, finans sektöründe kariyer hedefleyen adaylar arasından seçen Yapı Kredi Bankası, yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Sektörde prestijli bir bankada çalışmak isteyenler, yayında olan açık pozisyonları inceledikten sonra başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. Türkiye’de
bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren güvenilir bankalardan birisi olan Yapı Kredi Bankası, kariyer siteleri aracılığıyla yayımladığı bir ilan ile farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Alım Yapılacak Kadrolar

Kariyer Yönetimi Destek Yetkilisi, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Teknik Destek Yetkilisi, Yönetici Asistanı, Ofis Destek Yetkilisi, Kanuni Takip Avukat, İştiraklerle İlişkiler Uzmanı, Yazılım Geliştirmeci, Dijital Marka Uzmanı, Dijital Bankacılık Mevzuatı Danışmanı, Direkt Satış Yetkilisi, Eğitim Tasarım ve Geliştirme Uzmanı ve Kanuni Takip / Donuk Alacak Satış Yetkilisi.

Kimler Başvuru yapabilir

– İstenilen eğitim seviyesinden mezun olmak
– İnsan ilişkileri gelişmiş,
– Çok iyi sözel ifade becerilerine ve ikna yeteneğine sahip,
– Ekip çalışmasına yatkın, çalışmaya istekli
– Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
– Kadrolara göre belirlenen özel şartları yerine getirmek
– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak

Yapı Kredi Bankası personel alım ilanı hakkında tüm detayları incelemek ve başvuru yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.