Yurtdışı Bahreyn İş İlanları ve Başvuru

 Basra Körfezi’nin önemli Orta Doğu ülkelerinden biri olan Bahreyn, küçüklü büyüklü olmak üzere otuz adadan oluşan bir ada ülkesidir. Bahreyn’in başkenti Manama’dır ve Manama kentine bakılacak olunur ise birçok Orta Doğu ülkesine göre oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olduğu açıkça görülmektedir. Özellikle yüksek yapılı binaların fazlaca olması ekonomik olarak Bahreyn ülkesinin gücünü de göstermektedir.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Ayrıca Bahreyn’i ön plana çıkaran bir diğer şey ise 2006 yılında Amerika Birleşik Devletleri ile ilk Serbest Ticaret Anlaşması imzalayan ilk Körfez ülkesidir. Ekonominin büyük bir çoğunluğu tıpkı diğer Arap ülkeleri gibi petrol gelirlerine dayanmaktadır.

Türkiye ile Bahreyn arasındaki ticaretin ve ekonomik ilişkilerin zayıf olması ise Türk yatırımcıları Bahreyn’de iş yapmaya ve bu ilişkileri güçlendirmeye
iten faktörler arasında yer almaktadır. Özellikle inşaat, konut, sağlık ve enerji alanındaki projelerin çokluğu yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat olarak görülmektedir.

Bunların yanı sıra Kral Abdullah Tıp Şehri ile birlikte 25 bin konutluk projenin hayata geçirilmesi gibi işler Bahreyn’de inşaat işi yapacak olan firmaların dikkatini çekiyor. Ayrıca enerji sektörü için Bahreyn’in güzel bir yatırım ülkesi olabileceği de ekonomi yazarları tarafından konuşulan şeyler arasındadır.

Ada ülkesi olan Bahreyn’de inşaat ve enerji sektörlerinde işçi, mühendis ve mimar gibi projelerde çalışmak için iş verenlere iş yapma talebinizi iletmek istiyorsanız Ad Soyad, Bulunduğunuz Yer, Mesleğiniz, E-Posta Adresi gibi detaylarınızı belirterek iş imkanı bulma şansı yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.