Ziraat Bankası 255 Memur Alımı Başvurular Yarın Son

 Ziraat Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlara toplam 255 memur alımı yapıyor. Başvurular 23 Haziran'da sona erecek. KPSS şartı yok. Geçtiğimiz haftalarda Ziraat Bankası resmi internet sitesi ve resmi sosyal medya hesapları aracılığı ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 255 kişilik memur alımı yapacağını kamuoyuna ilan etmişti.

 Buna göre Ziraat Bankası 255 kişilik memur alımı başvuruları 5 Haziran 2017 tarihinde başladı ve
adayların 23 Haziran 2017 tarihine kadar müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Peki Ziraat Bankası 255 memur alımı hangi pozisyonlar için yapılıyordu ve detaylar nelerdir.
 DETAYLAR
 Alım Yapan Banka: Ziraat Bankası Alınan Memur Sayısı: 255 Farklı Pozisyon Sayısı: 5 Pozisyon Başvuru Tarihleri 5 Haziran - 23 Haziran 2017

 HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK
 5 farklı pozisyon için Ziraat Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 255 memur alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlara alım yapılıyor. Uzman Yardımcısı Servis Görevlisi İş Analisti Avukat Sistem Mühendisi Yukarıda yer almakta olan pozisyonlar için 255 memur alımı yapılmakta olup adayların 23 Haziran 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. BAŞVURULAR Ziraat Bankası toplam 255 memur alımı yapıyor. Peki adaylar uzman yardımcısı, servis görevlisi, iş analisti, avukat ve sistem mühendisi kadroları için nasıl müracaatlarını gerçekleştirebilecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.