Zorlu Holding Yeni İş İlanları Başvuru

 Enerji sektörünün dev firmalarından biri olan ve aynı zamanda Zorlu Holding kuruluşu olarak bilinen Zorlu Enerji ve diğer Zorlu grubunun firmalarına çeşitli pozisyonlar için personel, işçi, teknisyen ve mühendis alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvuru koşullarını inceleyip şartları karşıladığınız taktirde iş başvurusu yaparak Zorlu Holding bünyesinde çalışma imkanına sahip olmanız mümkündür.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


MAKİNE TEKNİSYENİ ALIMI

– Meslek Yüksek Okullarının makine bölümünden mezun,

– Enerji üretim tesislerinde deneyimli,

– MS Office programlarına hakim,

– Takım çalışmasına yatkın,

– İş ahlakına
sahip,

– Seyahat engeli bulunmayan,

– B sınıfı sürücü belgesine sahip,

– Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

– Alaşehir’de bulunan jeotermal elektrik santralinde vardiya düzeninde çalışabilecek,

– Santralin optimum koşullarda çalıştırılması için; Sistem İşletme Parametrelerini izlemek, değerlendirmek ve gerekli ayarlamaları yapmak,

– Sahadaki tüm ana ve yardımcı sistem parametrelerinin sağlıklı ve doğru olarak kayıtlara almak,

– Üst amirler tarafından yayımlanan talimatlar doğrultusunda sahadaki tüm , ana ve yardımcı tesis ve techizatın işletme parametrelerini ve çalışmalarını izlemek, gözlemek, değerlendirmek, gerekli operasyonlar yapmak,

– Kuyu operasyonlarında devreye alma – çıkarma işlerinde görev almak,

– Santraldaki her türlü çalışmada; iş ve personel güvenliği  ile çalışma  prosüdürlerinin uygulanması işlerinden sorumlu olacaktır.

Santral kurulumundan, işletme ve bakım hizmetlerine, elektrik üretim ve ticaretinden, doğal gaz dağıtım hizmetlerine kadar geniş bir alanda faaliyet gösteren; doğal gaz, rüzgar, jeotermal ve hidroelektrik santralleri ile sektörünün öncülerinden olan Zorlu Enerji Grubu, Türkiye’deki projelerinin yanı sıra Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da da büyük projeler yönetiyor. Farklı alanlardaki uzman kadrosu ile büyümeye devam eden Zorlu Enerji Grubu, aşağıda belirtilmiş iş tanımı çerçevesinde fikir ve deneyimleri ile değer katacak makine teknisyeni arıyor.

ZORLU ENERJİ İŞ İLANLARI

http://www.kariyer.net/zorlu-enerji-grubu-is-ilanlari-c1261-p2854/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.