Akbank Memur Alımları Yapıyor

 Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer almakta olan Akbank açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Akbank memur ve personel alımı ilanları Akbank tarafından hazırlanmakta ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.

Akbank tarafından hazırlanan ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulan bilgiye göre çok sayıda memur ve personel alımı yapılacak. Peki Akbank hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak ve detaylar nedir.

 Alım Yapacak Banka: Akbank İlan Edilen Pozisyon
Sayısı: 70'e Yakın Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda En Az Mezuniyet: Lise

 Akbank tarafından yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında 70'e yakın pozisyon için çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlara alım yapılıyor. Kampanya Yönetimi Yönetici Yardımcısı Gişe Yetkilisi Gişe Yetkilisi Engelli Güvenlik izleme Yetkilisi Makine Mühendisi Çağrı Merkezi Yetkilisi BT Anabilgisayar Uygulama Geliştirme Uzmanı BT Sistem Odası Yetkilisi Mevsimlik Asistan

 Yukarıda yer almakta olan pozisyonlar başta olmak üzere çok sayıda farklı pozisyon için Akbank banka memur ve personeli alımı yapmaktadır. Peki Akbank'ın memur personel alımı ilanına adaylar nasıl müracaat edebilir. Buna göre buradaki bağlantımızı takip edecek olan adaylar gerekli müracaatlarını yapabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.