Anadolubank Memur Personel Alımları

 1997 yılında Özelleştirme İdaresi'nden satın alınarak hizmetlerine Türkiye'de başlayan Anadolu Bank müşterilerine 20 senedir kesintisiz olarak faaliyet göstermektedir. İşlemlerin hızlı gerçekleştirilmesi ve müşteri ilişkilerinin artması için açık pozisyonlara banka personeli alımı yapan Anadolu Bank yeni ilanlar yayımladı.

 İnteraktif iş ilanları siteleri aracılığı ile açık pozisyonlarını duyuran Anadolu Bank çok sayıda farklı pozisyon için banka personeli alımı yapacak. Peki Anadolu
Bank hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak ve detaylar nedir.

 Alım Yapacak Banka: Anadolu Bank İlan Edilen Pozisyon Sayısı: 15'e Yakın Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

 Anadolu Bank ilan etmiş olduğu 15'e yakın açık kadro için personel alımı yapacaktır. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak. Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi Gişe Asistanı Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Yazılım Geliştirme Uzmanı Perakende Bankacılık Kredi Ağırlıklı Portföy Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Vergi Yönetmen Yardımcısı I / Yönetmeni BT Operasyon Destek Uzmanı Yukarıda belirtilen pozisyonlar başta olmak üzere çok sayıda farklı pozisyon için personel alımı yapılacaktır. Peki nasıl başvuru yapılır.

 AnadoluBank banka personeli memuru alımı ilanına müracaat edecek olan buradaki bağlantıyı takip ederek pozisyonlar için aranmakta olan şartlar hakkında bilgi sahibi olması ve müracaatlarını da yine aynı kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.