BİMEKS Türkiye Geneli Personeller Alacak

 Türkiye'nin en bilinir teknoloji firmaları arasında yer almakta Bimeks teknoloji firması açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmektedir. Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız haber ile farklı pozisyonlara personel alımı yapıldığını belirtmiştik. Buna göre ilanlara büyük talep geldi ve pek çok pozisyona başvurular kapatıldı. Bimeks teknoloji firması tarafından ilan edilen pozisyonlara bakıldığında 5 farklı il için mağaza personeli alımı yapıldığı görülmektedir. Peki kimler başvuru yapabilir ve hangi illere alım yapılacak.

 Bimeks Türkiye geneli 5 farklı il için personel alımı yapacaktır. Alım yapılacak illere bakıldığında Konya, İzmir, Mersin, Kayseri ve Nevşehir illeri
için alımların yapılacağı görülmektedir. Alınacak pozisyon ise mağaza satış danışmanı pozisyonudur. Sadece Nevşehir ili için Mağaza yöneticisi alımı yapılacaktır. Peki aranan şartlar nedir.

 En az lise mezunuysanız, Askerliğinizi tamamlamış ya da 2 yıl tecil ettirmişseniz (erkek adaylar için), Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız ilgili ilanlara müracaat edebilirsiniz. Başvurular buradaki bağlantımızdan yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.