Cüzden Yaparak 1800 TL Kazanmak İster Misiniz?

 Evde cüzdan yapımı işi zor olduğu kadar birçok kişinin de severek yapamadığı ancak; getirisi iyi olan işler arasında yer almaktadır.

 Standart cüzdanların yapılmasını isteyen firmalar gönderdikleri malzemeler ile herkesin para kazanmasını sağlamaktadırlar. Özellikle evlerinde çalışacak olan bayanların cüzdan yapımı konusunda bir broşür alacağını ve nasıl yapacakları konusunda bilgi edineceklerini de belirtelim.


Evde cüzdan yapımı zor bir iş olsa da getirisi yüksek bir iştir. Özellikle bugün yurtdışından ithal edilen deriler işlenerek sonunda cüzdana dönüştürülmektedir. İşlenmesi ve hazırlanması ile ilgili olarak da bu konuda bilgisi olan kişileri kullanan firmalar
birçok masraftan kaçınmak için de evlerinde çalışmak isteyen bayanları da göz önünde bulundurarak evlere iş vermektedirler.

Evde cüzdan işi yapacak olan kişilerin özellikle dikkat etmesi gereken bir diğer önemli konu ise evlerinde çalışmayan başka kişilerden yardım alabilecek olmalarıdır. Yani bir ekip kurabilirsiniz.

CÜZDAN BAŞINA NE KADAR ÖDEME VAR?

Cüzdan başına ödeme yapan firmalar ortalama olarak bir cüzdan için tahmini 1 – 3 TL arasında para ödemesi yapmaktadırlar. Eğer evinizde size yardım edebilecek bir kişi var ise günde 20 adet cüzdan yaparak kendinize 600 – 750 TL arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz. Bugün özellikle cüzdan yapımı ile çok para kazanan kişinin olduğunu düşünecek olursak, cüzdan yapımı ile para kazanma işi oldukça makul bir araç olabilir. Hele ki işi olup da parasını yetiremeyen kişiler, günde sadece 1 – 2 saat vakit ayırarak kazançlarının yanına ek kazanç sağlayabilirler.

 Evinde cüzdan işi yapmak isteyenler aşağıdaki yorum bölümünden adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve yaşadığınız ili yazmanız yeterli olacaktır. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler dahilinde iletişime geçecektir.

13 yorum:

 1. yasemin kaya el işlerinde kabliliyetim vardır 0542 309 57 45

  YanıtlaSil
 2. girly06@gmail.com Yaren Ozyurt

  YanıtlaSil
 3. girly06@gmail.com Yaren Ozyurt ankara

  YanıtlaSil
 4. Meltem LALELİ
  Meltem.laleli@hotmail.com
  İstanbul

  YanıtlaSil
 5. Halime Özdoğan ANKARA Halimeozdogan7@gmail.com

  YanıtlaSil
 6. Derya Demirtaş derya_demirtas54@hotmail.com
  Sakarya/Akyazı

  YanıtlaSil
 7. Derya Demirtaş
  Derya_demirtas54@hotmail.com
  Sakarya/Akyazı

  YanıtlaSil
 8. Derya Demirtaş derya_demirtas54@hotmail.com
  Sakarya/Akyazı

  YanıtlaSil
 9. Cnytcell@hotmail.com
  Cüneyt Çelebi istanbul Avr

  YanıtlaSil
 10. Capocu28@gmail.com
  Istanbul avrupa

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.