Defacto Yeni Personel Alımları İş Başvurusu

 Türkiye'nin hazır giyim ve satış anlamında en bilinen firmaları arasında yer almakta olan DeFacto mağaza firması yeni şube açılışlarına devam ettiği gibi üretim tesisleri, eski ve yeni şubeler için çok sayıda personel alımları gerçekleştirmektedir. DeFacto personel ilanları genel olarak interaktif iş ilanları sitelerinden duyurulmaktadır. DeFacto'nun interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımladığı ilanlara bakıldığında 55'e yakın kadro için Türkiye geneli faaliyet göstermekte olan mağazalar için personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki DeFacto personel alımı detayları nedir ve DeFacto hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak.

 Alım Yapacak Firma: DeFacto Açık Pozisyon: 55'e Yakın

 Defacto Perakende Ticaret Anonim
Şirketi 55'e yakın pozisyon için çok sayıda personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.

 Buna göre; MAĞAZACILIK MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI SATIŞ DANIŞMANI MAĞAZA PERSONELİ İADE DEPO ŞEFİ GRAFİK TASARIMCI MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIME ENGELLİ PERSONEL KUMAŞ TEKNOLOĞU GENEL BAŞVURU - MERKEZ OFİS

 Yukarıda belirtilen pozisyonlar başta olmak üzere çok sayıda farklı pozisyona personel alımı gerçekleştirilecektir. Pei nasıl başvuru yapılır.

 DeFacto'nun tüm ilanlarını görmek isteyen adayların buradaki bağlantımızı takip etmesi ve internet üzerinden istediği pozisyonlar için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.