Dominos Pizza Personel Alımları İş Başvurusu

 Türkiye'nin önde gelen pizza firmalarından olan Domino's Pizza Türkiye'nin farklı şehirleri için yeni şube açılışları gerçekleştirmeye devam ediyor. Domino's Pizza personel alımı ilanlarını interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurmaya devam ediyor. Domino's Pizza interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımladığı ilanlara bakıldığında Türkiye genel farklı iller için Domino's Pizzanın 30'a yakın pozisyon için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve Domino's Pizza personel alımı detayları nedir.

 Alım Yapacak Firma: Domino's Pizza Alınacak
Personel Sayısı: Çok Sayıda İlan Edilen Pozisyon: 30'a Yakın

 Pizza Yapım Elemanı-İstanbul Avrupa Yakası Vardiya Müdürü Adayları -BURSA Muhasebe Asistanı Eğitim ve Gelişim Uzmanı A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Avrupa Yakası Restoran Müdürü Adayları  Tekniker Sıra Dışı Lider Yetiştirme Programı Pazarlama Uzmanı Yukarıda yer alan pozisyonlar başta Türkiye geneli 30'a yakın pozisyon için personel alımı yapılmaktadır. Peki adaylar nasıl ilanlara başvuru yapabilir.

 Domino's Pizza Türkiye geneli 30'a yakın kadro için personel alımı yapılacak. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir. Müracaatlar için buradaki bağlantımızı takip edecek olan adaylar ilgili pozisyonlar için başvurularını gerçekleştirebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.