En Az İlkokul Mezunu 1400 Büro Elemanı Aranıyor

 Türkiye İş Kurumu iş arayanlara destek olmak üzere özel sektörde hizmet veren firmaların ilanlarını yayımlamaya ara vermeden devam ediyor. İŞKUR aracılığı ile yayınlanan ilanlara bakıldığında en az ilköğretim mezunu olan adayların başvuru yapabileceği bin 400 büro memuru alımı yapıldığı görülüyor.

Yurt genelinde faaliyetlerine devam etmekte olan firmalar ihtiyacı olan personeli en hızlı şekilde istihdam edebilmek için farklı interaktif ilan siteleri aracılığıyla ilan yayınlıyor. Özel sektörde istihdamın artması ve işsizlik rakamlarını minimum seviyeye indirmek
üzere kurulan İŞKUR ilanları kamuoyuna duyurmaya devam ediyor.

Büro Memuru Alımı Yapan Firmalar

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında farklı sektörlerde faaliyetini sürdüren firmaların en az ilköğretim mezunu bin 400 büro memuru alacağı görülüyor. Alım yapan firmalara bakıldığında; BİM Birleşik Mağazaları, Buren Enerji, DSD Aracılık Hizmetleri ve Dağ İnşaat başta olmak üzere yüzlerce firmanın alım yaptığı görülmektedir.

Başvuru Süreci

İlanları belirli aralıklar ile yenileyen İŞKUR yapılan başvuruları firmaların insan kaynakları birimlerine ileterek ihtiyaç duyulan kadrolar için uygun adayların bulunmasına aracılık yapmaktadır. İŞKUR büro memuru alımı ilanlarına başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

3 yorum:

 1. Bayram göksu Samsun
  Istanbul da yaşıyorum
  05384805723

  YanıtlaSil
 2. Samsun da ola bilir
  Istanbul da ola bilir
  05384805723
  Açık lise okuyorum
  Yaş 25

  YanıtlaSil
 3. 05384805723 Samsun
  Istanbul yaş 25

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.