Evde Pipet Paketleme İle 1500 TL Kazanmak İster Misin?

 Evden para kazanma iş fikirleri son yıllarda çok tutulur oldu. Gerek geçim zorluklarından gerekse insanlar evlerinin rahat ortamlarında kolay para kazanmak için bu tip işleri önemsemeye başladı. Evlere iş veren firmalar da işgücünü daha ucuza getirmek için toplu yapılan işleri daha çok evden çalışmak isteyenlere vermektedir. Özellikle ev hanımları ve emekliler için uygun olan bu iş fikrimiz ile ayda 1500 TL kazanmanız mümkündür.

  Evde yapılacak işler ekip ruhu ile yapılırsa hem hızlı hemde kaliteli ürünler ortaya çıkacaktır. Bu durum aylık kazanç miktarına da büyük etki yapacaktır. Evinizde kurduğunuz ekip aile bireyleri, komşular yada akrabalardan oluşabilir. Gerekli iş bölümlerini siz düzenleyerek tüm bireylerin evinden çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 Lokantalardan kafelere barlardan otellere bir çok işletmede kullanılan Pipet paketleme işinin size çok para kazandıracaktır. Tüm ev hanımları tarafından yapılabilecek ve özel bir yeteneğe sahip olmanızı gerektirmeyen bu iş sayesinde hızlı para kazanmaya
başlayabilirsiniz. Evde Pipet Paketleme İşi acil paraya ihtiyacı olanlara para kazandırabilir ve acil ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Evinizde yeterince boş zamanınız var ve dar bir gelire sahipseniz sizde evde ek iş veren firmaların ev hanımları için verdiği evde ek iş imkanından faydalanarak aile bütçenize destek olabilirsiniz.

Firmalar tarafından gönderilen malzemeler ile birlikte her pakette 50 adet olacak şekilde pipetleri paketlemeniz gerekmektedir. Aylık olarak firma size 5000 adet paketleme yapmanızı isteyecektir. Bunun için de Evde Pipet Paketleme İşi sayesinde 1500 TL ek gelir elde etme şansınız vardır. Sizde burada verilen talimatları yerine getirerek evinizden çalışıp para kazanmaya başlaya bilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalarla İletişim:

 Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, Alt kısımdaki yorum bölümüne Ad / Soyad / Email adresiniz ve ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Yorumlarınızda Kesinlikle Telefon numarası Eklemeyiniz Tüm yorumlar kontrol edilerek onaylanmaktadır Telefon numarası verilmiş olan yorumlar onaylanmaz.

15 yorum:

 1. Acil evde yapabilecek iş arıyorum

  YanıtlaSil
 2. diler_diler@hotmail.com Diler Bilgin izmit yesilova Kocaeli

  YanıtlaSil
 3. İyi günler Ramazan ESEN eser9876543210@gmail.com ek işe ihtiyacım var pipet paketleme ve eldiven paketleme işlerini yapmak istiyom

  YanıtlaSil
 4. Kübra Işık imagine-line1@hotmail.com evde ise ihtiyacım var

  YanıtlaSil
 5. Fidan/EROĞLU/fidanakkoc_88@hotmail.com/ek iş istiyorum/AYDIN

  YanıtlaSil
 6. MERHABALAR BENİM ADIM ERSİN DİNÇER EVDE PAKETLEME İŞLERİNİ YAPABİLİRİM (0534)3166977 TELEFON NUMARAM E.MAİL ADRESİM İSE ŞU ŞEKİLDEDİR. 72.ersin2@gmail.com dur. dönüş yapacağınızı umar iyi günler iyi çalışmalar dilerim.

  YanıtlaSil
 7. Dinçer yücekaya istanbul dinceryucekaya@gmail.com

  YanıtlaSil
 8. zuhal coşkun zuhal.guloglu@hotmail.com İZMİR

  YanıtlaSil
 9. Kübra Demirci kubradmrc@hotmail.com

  YanıtlaSil
 10. Pınar alkan fenerbahce00009@gmail.com bu işe ihtiyacım var.

  YanıtlaSil
 11. İstanbul ümraniye muzaffer incirkuş
  muzafferincirkus@hotmail.com
  Boş vaktimiz çok elimiz hızlıdır.

  YanıtlaSil
 12. Pipet paketleme işinde çalışmak istiyorum.
  İletişim: nerinsaglam@gmail.com Mersin

  YanıtlaSil
 13. pipet paketleme işi yapmak istiyorum serhatseyran@hotmail.com

  YanıtlaSil
 14. pipet paketleme işi yapmak istiyorum serhatseyran@hotmail.com

  YanıtlaSil
 15. Pipet paketleme İşi yapmak istiyorum iletisim ermis771@gmail.com

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.