Fenerium Mağazaları İş İlanları ve Başvuru

 Fenerbahçe Spor Kulübünün mali açıdan rahatlaması ve ekonomik yönden güçlenmesi için 2000 yılında kurulmuş 17 senedir faaliyetlerine kesintisiz olarak devam etmekte olan Fenerium Türkiye'nin dört bir yanına uygun mağazalara şube açılışları gerçekleştirmektedir.

 İnteraktif iş ilanları siteleri aracılığı ile satış danışmanı, mağaza sorumlusu, müdür vb. gibi pozisyonlar için ilanlar yayımlamayarak ilgili ilanlara başvuruları kabul eden Fenerium online iş ilanları sitelerinden yeni pozisyonlar için personel alımı ilanlarını
yayımladı. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir.

 Alım Yapacak Firma: Fenerium Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda Yayımlanan İlan Sayısı: 10 

Fenerium 5 farklı şehir için 10 pozisyon ilanı yayımladı peki hangi pozisyonlara alım yapılacak. Mağaza Müdürleri Satış Danışmanları Mağaza Müdür Yardımcısı, Call-Center, Müşteri Temsilcisi Mobil Tır - Satış Danışmanı Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için İstanbul, Ankara, İzmir, Bolu ve Antalya illerinde yer almakta olan Fenerium mağazaları için personel alımı yapılacaktır. Peki nasıl başvuru yapılır.

 Fenerium personel alımı ilanlarına müracaat etmek isteyen adayların buradaki bağlantımızı takip ederek ilgilendiği pozisyonlara başvuru formları vasıtası ile ücretsiz olarak başvurularını yapabilir. Fenerium tarafından uygun adaylar için dönüşler yapılacaktır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.