İnternetten Para Kazanmanın Kesin Yolu

ReklamAction Nedir ?
2007 yılında kurulan ReklamStore gösterim reklamcılığı firmasının performans pazarlama kanadı olarak 2011 yılında kurulan ReklamAction kısa zamanda sektörün önde gelen oyuncuları arasında yerini almıştır.


 Türk markalarının performans hedeflerine en düşük maliyetlerle en etkin biçimde ulaşması misyonunu her sene dahada büyüyen ekibiyle gerçekleştirmektedir. Markaların hedeflerine ulaşabilmesi için yurtiçinde olduğu kadar global kaynakları da en etkin biçimde kullanmaktadır. Konusunda uzman ekibiyle reklam verenlerinin tüm hedeflerine
başarılı bir şekilde ulaşmasını sağlarken yayıncı networküne verdiği düzenli eğitimlerle de sektörün gelişmesine destek olmaktadır.

ReklamAction'da hangi kazanç yöntemleri ile kazanabilirim ?

Reklam Action , Satış Başı Kazanç ( PPS) ve Üye Kayıt Başı Kazanç (PPC) sistemleri ile satış ortaklarına gelir imkanı sağlamaktadır. Yani Sitemize yerleştirdiğimiz bannerlarla aktivitelerde bulunduklarında işlem başı gibi 2-3-5 yada 15 lira gibi reklamına göre paralar kazanabiliyorlar. Yada üye oldukları siteden alışveriş yaptıklarında reklamda belirtilen oranlarda alışverişin tutarından kazanç sağlıyor

Örnek:

X alışveriş sitesinin reklamı üyelik için 3 lira alışveriş tutarından ise %8 kazandırıyor. Bir ziyaretçi sitenizdeki reklama tıkladı ve X sitesine üye oldu. Bu üyelikten 3 liranızı anında hesabınızda görüyorsunuz. Bu ziyaretçi reklamın cookie süresi içerisinde Y liralık bir alışveriş yaparsa bu alışverişin %8′i tutarında daha kazanıyorsunuz. 100 liralık bir alışveriş olduğunu farz edersek 3 lira üyelikten 8 lirada alışverişten olmak üzere tek tıklama ile 11 lirayı kazanabiliyorsunuz. Bu durum tabi ki alışveriş ve üyelik ile çalışan bir reklam için geçerli. Bunun gibi farklı reklam türlerinden farklı miktarlarda paralar kazanabiliyorsunuz. Bu da demek oluyor ki adsense tıklama başına 5-6 kuruş veriyorken (benim siteme) ben 1 tıkla 11 lira para kazandım.

Üyelik Kampanyaları 
Her yeni üye için ödeme yapılan kampanyalardır. Kampanyanın şartlarına göre Single Optin (tek onaylı) veya Double Optin (çift onaylı) onay mekanizması ile kurulabilir. Reklam modeli olarak CPL (Cost Per Lead) olarak adlandırılır.
Satış Kampanyaları 
Gerçekleşen satış üzerinden komisyon ödemesi yapılan kampanyalardır. CPS (Cost Per Sales) olarak adlandırılır.
Install Kampanyaları
Yazılım ve uygulamaların indirilip kurulması başına ödeme yapılan kampanyalardır. CPI (Cost Per Install) olarak adlandırılır.
İzleme Kampanyaları 
Belirli bir video içeriğin izlenmesi başına ödeme yapılan kampanyalardır. CPV (Cost Per View) olarak adlandırılır.

ReklamAction'in Avantajlari:
–Performansa dayali gelir modeli

–Ürüne özel yeni tanıtım içeriği yaratılan siteler

–Facebook, Twitter ve diger sosyal aglardan kampanya tanitimi

–Adwords, Facebook ve banner reklamlari

–Öne çikan kampanyalarin ve kampanya haberlerinin duyurulmasi

–Yüksek tiklama oranli bannerlarin öne çikmasi

–Teklife özel pazarlama ipuçlari

–E-mail ile reklam yapma imkani

–Teşvik uygulamaları

–%100 yayinciya özel yönetici destegi

–Detayli analiz ve raporlama

–30 gün içinde ödeme

ReklamAction Ödemeleri:

–Ödemeler banka hesabına yapılmaktadır.

–Minimum ödeme tutarı 100 TL’dir.

–Ödemeler, en az 100 TL kazanılan aydan bir sonraki ayın 30′unda gerçekleştirilir.

Sizde Bu ReklamAction Ailesine Katılmak buraya tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.