KİPA Market Personelleri Alacak

 Ülkemizin en köklü ve bilinir firmaları arasında yer almakta olan Kipa Market yeni yatırımlarına ve şube açılışlarına devam ediyor. Küçük marketler yerine genel olarak oldukça büyük mağaza açılışları yapmakta olan Kipa Market ülkemizdeki pek çok alışveriş merkezinde katları komple kiralayarak alışveriş merkezi içerisinde yeni bir alışveriş merkezi büyüklüğünde mağaza açmaktadır.

 Açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmekte olan Kipa Market interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile boş pozisyonlarını duyurmaktadır. Yeni
yayımlanan ilanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir.

Alım Yapacak Firma: Kipa Market, İlan Edilen Pozisyon: 10'a Yakın, Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda, Alım Yapılacak İller: İstanbul, Ankara, İzmir ve Çanakkale

 Kipa yukarıda verilen ilan bilgileri doğrultusunda çok sayıda personel alımı yapacaktır. Peki alım yapılacak pozisyonlar hangileridir. Taze Gıda Satış Elemanı (Çok Sayıda İlan), Süpermarket Mağaza Elemanı, Reyon Elemanı/Kasiyer, Mağaza Elemanı, Mağaza Şarküteri Elemanı&Kasiyer pozisyonları için personel alımları yapılacaktır.

 Başvuru yapmak ve Kipa Market bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların buradaki bağlantımızı takip ederek pozisyonlar için oluşturulmuş olan formları kendi bilgilerine göre doldurup başvurularını tamamlaması gerekmektedir.


2 yorum:

  1. tambanagoreis numaram 05434076169 dunerseniz sevinirim

    YanıtlaSil
  2. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156313906783739&id=565598738

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.