KOÇTAŞ İlkokul Mezunu Personeller Arıyor

 Ev, bahçe, iş yeri, ofis, balkon, dekorasyon, süs eşyaları, çiçek vb. gibi pek çok ürünün üretimi ve satışını gerçekleştiren sayılı firmalar arasında yer alan Koçtaş Yapı Marketleri Türkiye geneli yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir. Koçtaş Yapı Marketleri personel alımı ilanları online iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmakta ve ilanlara müracaatlar yine aynı kanal üzerinden yapılmaktadır.

 Buna göre Koçtaş Yapı Marketleri Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor, peki ilanlar hangi pozisyonlar için yayımlandı ve detaylar
nedir.

 Alım Yapacak Firma: Koçtaş Yapı Marketleri En Az Mezuniyet: İlköğretim Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda İlan Edilen Pozisyon: 40'a Yakın

 Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret Anonim Şirketi tarafından kamuoyuna 40'a yakın çok sayıda pozisyon ilan edildi. Peki hangi pozisyonlar alım yapılacaktır.

 MAĞAZA SATIŞ UZMANI ENGELLİ PERSONEL SERAMİK SATIŞ UZMANI MÜŞTERİ DANIŞMANLARI SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANI MAL KABUL MÜŞTERİ DANIŞMANLARI ZİRAAT MÜHENDİSLERİ TİCARİ SATIŞ UZMANLARI TEKNİK EĞİTİM UZMANI gibi pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır.

 Koçtaş Yapı Marketleri en az ilköğretim mezunu çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. İlanlara müracaat etmek isteyen adayların buradaki bağlantımızı takip etmesi ve başvurularını internetten tamamlaması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.