Mavi Çeşitli Eleman Alımı İlanları Yayınladı

 Türkiye'nin dört bir yanında irili ufaklı bulunmakta olan mağazaları ile satışlarına devam etmekte olan Mavi Jean açık pozisyonları için sürekli olarak personel alımı ilanları yayımlamaya devam ediyor. Mavi Jean ilanları genel olarak interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Mavi Jean tarafından interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakıldığında part time ve öğrenci alımları dahil olmak üzere çok sayıda memur ve personel alımlarının yapıldığı görülmektedir.

 Peki Mavi Jean hangi pozisyonlar için personel
alımı yapıyor ve personel alımı detayları nedir.

 Alım Yapan Firma: Mavi Jean İlan Edilen Pozisyon: 40'a Yakın Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

 Mavi Jean interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna 40'a yakın ilan duyurdu. Buna göre 40'a yakın pozisyon için personel alımı yapılacak. Peki Mavi Jean hangi pozisyonlara personel alımı yapılıyor.

 SATIŞ DANIŞMANI ENGELLİ GENEL BAŞVURU MAĞAZA MÜDÜRÜ  MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI SATIŞ PLANLAMA ASİSTANI FİNANSAL PLANLAMA SORUMLUSU PART TİME SATIŞ DANIŞMANI BAŞVURULAR

 Yukarıda ilan edilen pozisyonlar başta Mavi giyim firması 40'a yakın ilan için personel alımı gerçekleştirmektedir. Mavi bünyesinde istihdam etmek isteyen personel adaylarının buradaki bağlantımız ile istediği pozisyonlara müracaat etmesi gerekmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.