SAGE KPSS Olmadan Memurlar Alacak

TÜBİTAK SAGE alım duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliği için alım yapıyor. Başvurular ilanların yayımlanması ile birlikte başlamış olup, adaylar en geç 26 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

TÜBİTAK SAGE Yaptığı 4 farklı duyuru ile 60 kişilik boş kadroya farklı pozisyon ve niteliklerde personel alımı gerçekleştirecek. Adaylar başvuru şartlarını
taşımaları dahilinde başvurularını, son başvuru gününe kadar, ilanda belirtilen şekilde online yapmaları gerekmektedir.

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) iş başvurusunda bulunmak için adaylar mutlaka, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik le ilgisi bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak,Ağırlıklı Lisans Mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, İngilizce yeterliliğini aşağıdaki sınavlardan birinden alınan puanla kanıtlamış olmak ve Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak şartları aranmaktadır.

Yukarıdaki şartlara göre TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) farklı ilanlar ile yaptığı duyuruda, Teknik ve Destek Personeli Pozisyonu için Ankara'da 1 kişi, Ar Ge Teknisyeni Pozisyonu için Ankara'da 7 Kişi, Uzman/uzman yardımcısı Posisyonu için Ankara'da 4 kişi, Ar Ge Personeli ( Araştırmacı ) pozisyonu için Ankara'da 48 kişi olmak üzere toplamda 60 personel alımı yapıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.