Shell Personel Alımları İş Başvurusu

 Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında bulunan Shell bayileri ve Shell Market aktif satış faaliyetlerine devam etmektedir. Shell bilindiği üzere en çok tavsiye edilen kaliteli petrol firmalarından bir tanesidir. Özellikle reklamlarında ünlü yıldızları oynatarak herkesin dikkatini çekmeyi başaran Shell açık pozisyonları için personel alımları da yapmaktadır.

 Shell personel alımı ilanları resmi internet sitesinde yer almakta olan Kariyer bölümü aracılığı ile yapıldığı gibi yine Shell personel alımları interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında
farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapacağı görülmektedir. Peki detaylar nedir vce hangi pozisyonlara alım yapılacak.

Alım Yapacak Firma: Shell Türkiye İlan Edilen Pozisyon Sayısı: 20'ye Yakın Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

 Shell Türkiye personel alımı ilanına ilişkin gerekli detaylar yukarıda verilmiştir. Peki hangi pozisyonlar için Shell Türkiye personel alımı yapacak. İnsan Kaynakları Asistanı - Engelli Personel Ön Saha Satış Elemanı (Çok Sayıda) Market Satış Elemanı Digital Media Manager Fuels Pricing Analyst

 Yukarı da yer alan pozisyonlar başta 20'ye yakın pozisyon için Shell Türkiye personel alımı yapmaktadır. İlgili pozisyonlara müracaat, başvuru yapmak isteyen adayların buradaki bağlantımızı takip ederek başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.