Teknosa Personel Alımı İlanları İş Başvurusu

 Sabancı Holding'in sahibi olduğu firmalardan bir tanesi olan Teknosa İç ve Dış Ticaret firması açık mağazalarında istihdam etmek üzere aralıklarla personel alımı gerçekleştirmektedir. Teknosa personel ilanları online iş ilanları siteleri ve Sabancı Holding insan kaynakları bölümü aracılığı ile duyurulmaktadır.

 Teknosa tarafından online iş ilanları sitelerinden duyurulan ilanlara bakıldığında 30'a yakın kadro için Türkiye geneli yüzlerce personel alımı yapıyor. Peki ilan
detayları nedir ve hangi pozisyonlara alım yapılıyor.

 Teknosa ilan etmiş olduğu 30'a yakın pozisyon için çok sayı da personel alımı yapacak. Teknosa bünyesine, Atölye Uzmanı, Arşiv Uzmanı, Genel Başvuru İlanı, Mağaza Satış Danışmanı, Disney Satış Danışmanı, Tüm İller için Türkiye geneli Teknosacell Sorumlusu, Teknosa future talent Staj Programı, 2017- 2018 yılları için lise stajyeri, Engelli Mağaza satış danışmanı ve Mağaza operasyon elemanı pozisyonlarında alım yapacak.

 Yurt genel ilanlar yayımlamakta olan Teknosa tüm Türkiye geneli personel alımı gerçekleştirmektedir. İlanlara başvuru yapmak, aranan şartları gözlemlemek ve detayları öğrenmek isteyen adayların buradaki bağlantımızı takip ederek başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.