Vatan Bilgisayar Yeni İş İlanları

 Türkiye'nin teknoloji marketi denildiğinde akıllara ilk gelen firmalar arasında yer almakta olan Vatan Computer büyüme oranını artırmak için yatırımlarına devam ediyor. Uygun bölgelere şube açılışları yapmakta olan Vatan Bilgisayar yeni şubeleri ve eski şubelerinde ki açık pozisyonları için personel alımları da gerçekleştirmektedir.

 İnteraktif iş ilanları siteleri aracılığı ile personel alımlarını duyurmakta olan Vatan Computer yeni yayımladığı çok sayıda pozisyonlar için Türkiye geneli
personel alımı yapacak. peki Vatan Computer hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak ve personel alımı detayları nedir.

 Alım Yapan Firma: Vatan Bilgisayar İlan Edilen Pozisyonlar: 35'e Yakın Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

 Vatan Bilgisayar 35'e yakın ilan ettiği pozisyon için çok sayıda personel alımı gerçekleştirecektir. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.Vatan Bilgisayar Satış Elemanı, Müşteri Hizmetleri, Depo Elemanı, Genel Merkez, Çağrı Merkezi elemanı, Şef Yardımcısı, Denetim Elemanı, Mağazalar genel, Kasa elemanı şeklinde alım yapacak. Yukarıda ki pozisyonlar başta Vatan Bilgisayar 35'e yakın pozisyona personel alımı yapmaktadır. Peki nasıl başvuru yapılır.

 Vatan Bilgisayar yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta çok sayıda farklı pozisyona açık şubeleri için personel alımı gerçekleştirmektedir. İlgili Vatan Bilgisayar mağazalarında istihdam etmek isteyen adayların buradaki bağlantımız vasıtası ile müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.