Vodafone Yeni İş İlanları Yayınladı

 Türkiye'nin operatör ve internet markası olarak bilinmekte olan en Vodafone Telekomünikasyon Anonim Şirketi yatırımlarına ve hizmetlerine ara vermeden devam ettiği gibi müşteri ilişkilerinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve çözüme kavuşturulması için yeni perosonel alımları da gerçekleştirilmektedir.

 Vodafone Telekomünikasyon Anonim Şirketi tarafından kamuoyuna duyurulan iş ilanlarına bakıldığında çok sayıda farklı pozisyon için personel alımı
yapılacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve Vodafone Telekomünikasyon Anonim Şirketi personel alımı detayları nedir.

 Alım Yapan Firma: Vodafone Telekomünikasyon Anonim Şirketi Alınacak Personel Sayısı: 90'a yakın En Az Mezuniyet: Lise

 Vodafone Telekomünikasyon Anonim Şirketi tarafından internet aktif iş ilanları siteleri aracılığı ile 90'a yakın ilan yayımlanmıştır. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacaktır. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Corporate Segment Senior Associate Manager Teknik Destek L2 Müşteri Yetkilisi  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - RED (Engelli) Long Term Intern (6months) - Sales / Terminal Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Engelli) Marketing Manager – Residential Segmen Marketing Snr.Assc. Manager-HVC Segment Yukarıda ki pozisyonlar dahil olmak üzere 90'a yakın pozisyon için personel alımı yapılacaktır. Vodafone personel alımına başvurular nasıl yapılır.

 Vodafone personel alımına başvuru yapmak ve Vodafone bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların buradaki bağlantımızı takip ederek gerekli müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.