Yataş Yeni İş İlanları Yayınlıyor

 1976 yılında Anadolunun ilk sünger fabrikası olarak hizmete başlayan Yataş kısa zaman içerisinde Türkiye'de tanınmış ve dört bir yana sevkiyatlara başlamıştır. Şu anda yatak ve sünger anlamında halen çalışmalarını sürdürerek lider konumda olan firmalar arasında yer almakta olan Yataş Anonim Şirketi personel alımları da yapıyor.

 Yataş Anonim Şirketi personel alımı ilanlarını interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurmaktadır. yeni yayımlanmış ilanlara
bakıldığında 60'a yakın pozisyon için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve detaylar nedir.

Alım Yapan Kurum: Yataş A.Ş. İlan Edilen Pozisyonlar: 60'a Yakın Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ DEPO PERSONELİ BAKIM ONARIM MÜHENDİSİ AR-GE MÜHENDİSİ - DÖŞEMELİ MOBİLYA GRUBU MAĞAZA MÜDÜRÜ KUMAŞ SATINALMA UZMANI ÜRÜN YÖNETİCİSİ/AKSESUAR PERAKENDE MAĞAZALAR RAPORLAMA UZMANI EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ UZMANI ÜRÜN YÖNETİM UZMANI EĞİTİM UZMANI OTOMASYON MÜHENDİSİ ÖN MUHASEBE UZMANI İTHALAT YÖNETİCİSİ

 Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta 60'a yakın kadro için Yataş Anonim Şirketi personel alımı yapmaktadır. Müracaat etmek isteyen adayların aşağıda verilmiş olan linki takip ederek pozisyonları inceleyip uygun bulduğu pozisyonlar için başvurularını yapması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.