Yurtiçi Kargo Yeni İş İlanları Yayınlıyor

 Yurtiçi Lojistik, kariyer siteleri aracılığıyla yayımladığı bir ilan farklı şehirlerde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurmuştu. Yayımlanan ilanda yer alan kadrolar, adaylarda aranan genel şartlar ve ilan ile ilgili tüm ayrıntıları aşağıda aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN ŞEHİRLER

* İstanbul, İzmir, Ankara

YURTİÇİ LOJİSTİK TARAFINDAN AÇIKLANAN KADROLAR

* Depo Personeli, Satış Uzmanı, Sistem
Operatörü, Forklift Operatörü, Uluslararası Nakliye Operasyon Uzmanı, Depolardan Sorumlu Müdür Yardımcısı, Yazılım Uzmanı / Uzman Yardımcısı, Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı, Engelli Personel

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

* Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı, aktif, dinamik ve sonuç odaklı, Kadrolara göre belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, Varsa, kadrolara göre belirlenen özel şartları taşımak.

BAŞVURU SÜRECİ

* Yurtiçi Lojistik tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadrolara başvuru süreci devam etmekte olup son başvuru tarihleri, ilanda yer alan her bir kadro için farklılık göstermektedir.

* Yurtiçi Lojistik personel alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için buradaki bağlantımızdan yararlanabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Adam gibi işini düzgün yapan Türkçe konuşabilen yalan söylemeyen adrese geldik bulamadık saçmalıkları olusturanlardan olmasın birdir unv.mezunu işsiz siz kalkmış nerde hödük onu almissiniz

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.