Savunma Sanayi Personel Alımları Yapıyor

 Savunma Sanayii Müsteşarlığı bu kapsamda toplamda 67 sözleşmeli personel alımı yaparak kurumun gelişmesini ve kadrolarının tamamlanmasını amaçlamıştır. Başvuru yapan adaylara sözlü sınav uygulaması yapılarak bilgi ve becerileri ölçülerek alım yapılacaktır. Alımı yapılacak 67 kadro proje mühendisi, proje asistanı ve yönetici asistanı pozisyonlarına ayrılmıştır. Sözlü mülakata ayrılan kontenjanların 5 katı kadar aday çağrılacaktır.

55 Proje Mühendisi Alımı özel şartları

Mühendislik fakültelerinin elektrik elektronik, elektronik, elektronik ve haberleşme, makine, mekatronik, bilgisayar, yazılım, uçak, uzay, havacılık ve uzay, endüstri, malzeme, metalürji, gemi inşaatı ve gemi makineleri, gemi ve deniz teknolojisi, gemi
makineleri, kimya ve fizik mühendisliği bölümlerinden mezun olmak. KPSS sınavından 70 puan ve üzeri almak ve en az C (60 puan) seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak.
7 Proje Asistanı Alımı özel şartları

Lisans programlarının bilgi ve belge yönetimi, bilişim sistemleri ve teknolojileri, kütüphanecilik, arşivcilik, matematik, istatistik, biyoloji, fizik, kimya, muhasebe ve finansal yönetim, uluslararası ticaret bölümlerinden mezun olmak, KPSS’den 65 puan ve üzeri puan almak ve en az D (60 puan) seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak.
5 Yönetici Asistanı alımı özel şartları

Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinin halkla ilişkiler, Amerikan kültürü ve edebiyatı, İngiliz dili ve edebiyatı, mütercim tercümanlık, Türk dili ve edebiyatı, arap, fars çin, kore, japon, alman, Fransız ve İtalyan dili ve edebiyatı bölümlerinden mezun olmak, KPSS sınavından en az 60 puan almak ve İngilizceyi en az E (50 puan) seviyesinde biliyor olmak.
SSM iş başvurusu elektronik ortamda kurumun internet adresi üzerinden alım yapılacak pozisyon için yayınlanan başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İlana son başvuru tarihi 28 Ağustos 2017’dir. Başvuru sırasında kurum tarafından istenen belgelerin sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Sisteme yüklemeniz gereken evraklar; özgeçmiş, vesikalık fotoğraf, diploma, YDS sonuç belgesi, KPSS sonuç belgesi. Bu belgeler sisteme tam olarak yüklenmelidir.

SSM personel alımı ilanı tam metni için TIKLAYINIZ.
SSM online iş başvurusu için TIKLAYINIZ.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.