BİM Marketler İlkokul Mezunu Personeller Arıyor

 Türkiye'nin market sektörü konusunda en tanınır markası olarak bilinen BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi uygun bulmuş olduğu yeni bölgeler için market ve şube açılışları gerçekleştirmekte olup müşteri memnuniyeti için personel alımı da gerçekleştirmektedir. BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi personel alımları interaktif iş ilanları sitelerinden duyurulmaktadır.

 BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi tarafından duyurulan ilanlara bakıldığında Türkiye geneli farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve detaylar nedir.

 Alım Yapacak Firma: BİM Birleşik Mağazaları Anonim
Şirketi Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda Farklı Pozisyon Sayısı: 65'e Yakın

 BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 65'e yakın kadro için Türkiye geneli çok sayıda personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi personel alımı yapacak. Çay - Kahve Servis Elemanı Depo Personeli Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları Kurumsal Satış Temsilcisi - Engelli Satış Elemanı Depo Sayım Ve Mal Kabul Elemanı Bölge Kasa/Reyon Personeli İşe Alım Asistanı Danışma Görevlisi Eğitim Asistanı Eleman Genel Başvuru Yukarıda alım yapılacak olan kadrolardan bazıları verilmiştir. BAŞVURULAR BİM market personel alımı için ilana çıkmış tüm kadroları görmek, nitelikleri öğrenmek ve başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda yer alan linki takip etmesi ve başvurularını buradan tamamlaması gerekmektedir. http://www.kariyer.net/bim-birlesik-magazalar-a-s-is-ilanlari-c1888-p9746/ 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.