Et ve Süt Kurumu Personel Alımı İlanı Yayınladı

 Ülkemizin en önemli kurumlarından bir tanesi olarak bilinen Et ve Süt Kurumu açık pozisyonları için her sene memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. ESK alım ilanları genel olarak kurum tarafından hazırlanıyor ve yayımlanması için Devlet Personel Başkanlığına ya da İŞKUR'a gönderilmektedir.

 Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ilan İŞKUR'a gönderildi ve ilgili ilan bugün yayımlandı. Buna göre Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü personel alımı Yapacak. Peki ESK alımına göre kaç kişilik kamu personeli alımı yapılacak
ve hangi kadrolar alım yapılıyor.

Alım Yapacak Kurum: Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Alınacak Personel Sayısı: 14 Farklı Pozisyon Sayısı: 3 En Az Mezuniyet: İlköğretim Tür: Kamu / Daimi Başvuru Tarihleri: 15 Eylül - 25 Eylül 2017

 Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğünün alım yapacağı 14 kadro için bilgiler yukarıda verilmiştir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak. Soğutma Sistemi Operatörü Elektrikçi (Genel) Kasap Yukarıda alım yapılacak pozisyonlar için bilgi verilmiştir.

 Et ve Süt Kurumunun alım yapacağı kadrolar yukarıda verilmiştir. Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmekte olup müracaatlarını İŞKUR üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir. Adayların pozisyonlar için istenen niteliklere uyum sağlaması gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.