İŞKUR Evde İş İlanları Evden Para Kazanmak

 Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyenlerin ya da boş zamanlarına kendine artı bir kazanç yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği ve araştırdığı konu evde iş imkanlarıdır. İşkur, iş bulmak isteyen hemen herkese iş bulmak için kurulmuş bir kurumdur. Bu nedenle de bu tarz evde yapılabilecek bir iş arayanların mutlaka başvurması gereken kurumdur.


Evde Yapılabilecek İşler Nelerdir?

İşkur’un sizlere sunacağı evde ek iş imkanları çok fazla çeşittedir. Bunlar firmaların vereceği paketleme tarzı işler olabileceği gibi part time çalışılabilecek
daha kurumsal işler de olmaktadır. Bu da sizin niteliklerinize ve istediğiniz iş türüne göre çeşitlilik göstermektedir.

Örneğin Evde İş Eldiveni Paketleme İşi

Örneğin evde kalem montajı işleri veren firmalar, İşkur ile anlaşmaktadır ve İşkur da sizleri bu firmalarla buluşturmaktadır. Bu örnek her zaman doğru olmasa da bu işlere benzer işleri veren firmalarla sizin aranızda köprü görevi görmektedir. Daha büyük çapta iş imkanlarından bahsetmek gerekirse de bunlar; proje çiziminde görevlendirilecek elemanın evden çalışma imkanı verilmesidir. Ya da grafikerlerini evden çalıştırmak isteyen firmalar da bu şartlarını İşkur’a bildirmektedir, İşkur da sizi bu konuda bilgilendirmektedir.

İşkur evde iş ilanlarını incelemek isteyenler ve daha geniş bilgilere ulaşmak isteyenler sitemizde bir araştırma yapabilir yahut İşkur şubesine giderek oradaki memurlardan bilgi alabilirler. Bu sayede hem evden çıkmayarak ev işlerinizi halletmiş olursunuz hem de boş durmayarak ekonomik açıdan kendinizi güçlendirebilirsiniz.

4 yorum:

 1. Ankara'da oturuyorum. Evimde yapabileceğim ek işler arıyorum.Bu işi titizlikle yapabilirim. Bana fnurdan.gokdemir@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 2. Ankara'da oturuyorum. Bu işi titizlikle yapabilirim. Bana fnurdan.gokdemir@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 3. Bodrum da oturuyorum evde ek İş yaparim mineeligur@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. ertandemir1994@hotmail.com bursada yaşıyorum evde ek iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.