Karayolları 640 Personel Alımı, İş İlanları

 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Ağustos ayında yaptığı personel alımı açıklaması ile gündeme düşmüş ve adaylara müjdeli haberleri vermişti. Bakan Arslan'ın açıklamasından sonra PTT memur alımı yaptı. Fakat Karayolları Genel Müdürlüğü memur alımı henüz gerçekleştirmedi.

 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Karayolları Genel Müdürlüğünün 640 personel alımı yapacağını müjdelemişti. Bu açıklama ile adaylar büyük bir heyecana kapılmıştı ancak halen ilan yayımlanmadı.

 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Karayolları Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında açıklama yaptı. Peki alımların ne
zaman yapılacağına dair her hangi bir bilgi paylaşılmış mıydı? Malesef Bakan Ahmet Arslan alımlara ilişkin olarak her hangi bir bilgi vermemişti yani KGM memur alımı ne zaman yapılacak bilinmiyor.

 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Ağustos ayı içerisinde yaptığı duyuru ile Karayolları Genel Müdürlüğünün 640 memur alımı yapacağını belirtmişti. Peki pozisyonlar için her hangi bir bilgi verildi mi? Malesef alımların tarihi hakkında bilgi verilmediği gibi pozisyonlarda şimdilik belli değildir.

1 yorum:

  1. Kardesim eger sen bu ulkede lise ve dengi okul mezunu degilsen yasama intijar et, suna bak adamlar amelelige bile lise mezunu aliyorlar, kardesim bizim iscilerde adam olmaz, birakacaksiniz isleri lise mezunlari yapsin diyeceksiniz

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.