KPSS Şartsız 375 Memur Alınacak

 Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, TÜBİTAK BİLGEM bünyesine farklı pozisyonlarda toplamda 375 kamu personeli alacak. Duyurular farklı günlerde yapılmakta olup toplamda 3 farklı ilan ve farklı enstitülere alım yapılacak. Adaylar başvuru şartlarını taşımaları dahilinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

 TÜBİTAK BİLGEM 3 farklı ilan ile toplamda 375 personel alacak. Buna göre, TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesis Güvenlik birimine 10, TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Esntitüsü 148 personel ve TÜBİTAK BİLGEM ulusal Elektronik
ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü 217 kişilik kadro ile personel alacak. Toplamda alınacak olan 375 kişilik kadro Gebze/KOCAELi de alımı yapılacak.

 TÜBİTAK BİLGEM alım yapacağı kadrolar için adaylardan kadro derecesine göre ve kadrosuna göre özel nitelikler arıyor. Ancak tüm adaylardan gene olarak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi ve bulaşıcı hastalığı bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve Yabancı Dil sınavından puan almış olmaları gerekmektedir.

 Başvuruda bulunacak adaylar her ilan için başvurularına başlayabilirler. Son başvurular,  TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesis Güvenlik birimine ve TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Esntitüsüne en geç 29 Eylül 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. TÜBİTAK BİLGEM ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsüne ise son başvurular en geç 03 Ekim 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.