Kızılay Çeşitli Kadrolarda Personeller Arıyor

Türk Kızılayı, kadrosunda eksik bulunan birimlere personel alımı yapacağını açıkladı.

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanı ile ilgili detayları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Doğrulama ve Gözlem Asistanı, Doktor, Süreç Geliştirme & Kalite Yönetimi Uzmanı, Proje Yönetim Uzmanı, Strateji Yönetimi Uzmanı, Program
Asistanı, Kurumsal İletişim Sorumlusu, Süreç Geliştirme Takım Lideri, İş Geliştirme Takım Lideri, Göğüs Hastalıkları Uzmanı, Gümrük Sorumlusu

GENEL ŞARTLAR


* Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak, Yenilikçi, analitik düşünebilen, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek olmak. Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak. Çok iyi derecede İngilizce biliyor olmak. Alım yapılacak ilde ikamet ediyor ya da edebilecek olmak. MS Office programlarına hakim olmak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Takım çalışmasına yatkın. Kadrolara göre belirlenmiş özel şartları taşımak.

BAŞVURU SÜRECİ

* Türk Kızılayı, tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvurular devam etmekte olup, son başvuru tarihi ilanda yer alan her bir kadro için ayrı ayrı belirlenmiştir.

* Türk Kızılayı personel alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

http://www.kariyer.net/turk-kizilayi-is-ilanlari-c4093-p28976/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.