TCDD Memur Personel Alımı İlanı Yayınladı

 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık Anonim Şirketi açık pozisyonları için az sayıda personel alımı ilanlarını hazırlayarak Devlet Personel Başkanlığı veya İŞKUR üzerinden duyurmaktadır. Buna göre Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık Anonim Şirketi tarafından hazırlanan ilan İŞKUR ve Devlet Personel Başkanlığı üzerinden kamuoyuna duyuruldu.

 Alım Yapacak Kurum: TCDD Alınacak Personel Sayısı: 2 Özel Şart: Engelli Başvuru Tarihleri: 23 Ekim - 24 Ekim 2017

POZİSYON ve DİĞER DETAYLAR
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık Anonim Şirketi 2 kişilik engelli personel alımı yapacak. Peki alım yapılacak olan adaylar hangi
pozisyonda istihdam edecek. Buna göre alınacak personel TCDD Taşımacılık Anonim Şirketi bünyesinde mekaniker lokomotifçi pozisyonunda Konya ilinde çalışacaktır. İlana başvuru yapan aday sayısı 3 katından az olursa noter huzurunda kura çekimi yapılacak ve çekim sonucunda atama yapılacak. Başvuran kişi sayısı 3 katından fazla olursa 7 Kasım 2017 tarihinde sözlü mülakatlar yapılacaktır. Mülakat sonuna göre adayların yerleşme işlemleri yapılacaktır. Pozisyona başvuracak adaylardan Yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde hareket eden lokomotif ve vagonların tamir ve bakım işlerinde en az 1 yıl tecrübeli olmak şartı aranmaktadır. Başvuru ve bildiriyi aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.