TUSAŞ Lise Mezunu İşçi Personel Alımları Yapıyor, İş İlanları

 Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ), yayımladığı bir ilan ile çeşitl kadrolarda görevlendirmek üzere çok sayıda işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu.

Yayımlanan ilan ile ilgili detayları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. İşte detaylar,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Kazancı, Mekanik Bakım Teknisyeni, Elektronik Bakım Teknisyeni, Elektrik Elektronik Tasarım Mühendisi, Mavi Yakalılar Genel Başvuru, Beyaz
Yakalılar Genel Başvuru, Kalite ve Sertifikasyon Mühendisi, Termal Sistem Tasarım Mühendisi, Satın Alma Lideri

GENEL AÇIKLAMALAR VE ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

* İlgili eğitim düzeyinden mezun olmuş olmak, Varsa, kadrolara göre belirlenen özel şartları taşımak. İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Araç kullanabilen ve geçerli sürücü belgesine sahip (B Sınıfı ehliyet) olmak, MS Office programlarına hakim olmak, Kadroya göre istenen yerde ikamet ediyor olmak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Orta seviyede Ms offıce programlarını kullanabilen,

BAŞVURU SÜRECİ

* Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) personel alım ilanına başvurular devam etmekte olup son başvuru tarihi ilanda yer alan kadrolar için farklılık göstermektedir.

* Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) tarafından yayımlanan personel ve işçi alım ilanı ile ilgili diğer detaylara ulaşmak ve ilanda yer alan kadrolara başvurmak için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tei-tusas-motor-sanayii-a-s-is-ilanlari-c5628-p30511/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.