TÜVASAŞ Personel Alımı lanı Yayınladı

 Türkiye Vagon Sanayii ( TÜVASAŞ )  yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki işçi personel eksikliğini gidermek için Daimi İşçi Alımı yapacak. Türkiye Vagon Sanayii ( TÜVASAŞ ) 3 farklı alanda eski hükümlü veya terörle mücadelede malül sayılmayacak şekilde yaralanan işçi personel alımı yapacak. Alımla Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacak olup adaylar başvurularını İŞKUR a yapacaklardır. Başvuru şartlarına uygun olan adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı tarihten itibaren başlayacak olup en geç 10 gün içerisinde yapmaları gereklidir. Yani adaylar başvurularını en geç 22 Eylül 2017 tarihine kadar yapmaları gereklidir.

Başvurular, İş Kurumu İl Şube Müdürlükleri veya Hizmet merkezleri veya www.iskur.gov.tr adresinden yapacaklardır. Buna göre eski hükümlü veya Terörle Mücadelede yaralanan adaylar içerisinde. Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik
teknisyenliği bölümünden mezun olmuş 1 Elektrik Teknisyeni, Ortaöğretim kurumlarının motor test teknisyenliği bölümünden mezun olmuş 1 Motor test Teknisyeni ve Ortaöğretim kurumlarının Oksijen Elektrik Kaynaçlığı bölümlerinden mezun olmuş 1 Kaynakçı alınacaktır. Toplamda 3 kişilik kadro ile alımlar, Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünün ilanında duyurusu yapılacak.


1 yorum:

  1. Adamlar kaynak isinde bile lise mezunu ariyor alayiniz sahtekersiniz

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.