2 Bin TL Maaş İle Gece Bekçileri Aranıyor

 Gece Bekçisi ilanları en fazla emekli olmuş ve yapabileceği bir iş arayanlar tarafından tercih edilen mesleklerden biridir. Ülkemiz'de işsizlik oranlarının her geçen yıl artması ile iş arayanların yada yaptığa işlere ilave olarak ek iş yapmak isteyenlerinde çokca başvuru yaptığı ilanlar arasındadır. Makalemizde Gece Bekçisi arayan şirketler, Gece Bekçisi arayan firmalar ve Gece Bekçisi iş ilanları hakkında detaylı bilgileri sizler için sıraladık.

Bekçi İş İlanları


İstanbul Gece Bekçisi İş İlanları 2017

Bir çok kişi tarafından internet üzerinde en fazla takip edilen ilanlar arasında geve bekçisi alımları gelmektedir. Gece bekçiliği bildiğimiz güvenlik görevlisinin görevlerinin aksine şirketlerinin çevre güvenliğini, büyük firmaların, işletmelerin güvenliğini sağlayabilecek kişiler bu ilanlara başvuru yapabiliyor. Gece uykusuzluğa dayanabilirim bana
emanet edilen depo, fabrika yada inşaatlarda verilen görevleri eksiksiz yapabilirim diyorsanız bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Gece Bekçisi İş İlanlarını özellikle İstanbul için araştırdık. Ticaretin merkezi olan bu büyük metropol şirkette her gün yüzlerce firma bekçilik yapabilecek kişiler için ilanlar yayınlıyor. Özellikle depolarda, işletmelerde, sitelerde, otoparklarda, çalışmalara devam edilen inşaatlarda çalığtırılmak üzere personel aranıyor. Gece bekçisi olmak isteyen adaylar sayfamızı takip ederek yayında olan iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Geçim sıkıntısı yaşayan okurlarımız eğer işiniz yoksa siz de bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Gece bekçisi maaşları çalıştığınız firmaya göre değişiklik gösterebilir. Bir çok firma gece bekçilerine asgari ücret öderken, bazı firmalarda 2 Bin TL ye kadar maaş vermektedir. Eğer sizde ilanları inceleyerek başvuru yapmak istiyorsanız alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://tr.indeed.com/jobs?q=+Gece+Bek%C3%A7isi+&l=Istanbul

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.