300 Gümrük Memuru Alımları Başladı

 Gümrük kapıları için bu ay 300 yeni gümrük muhafaza memuru alımı haberi duyurulmuştu. Bugün yayınlanan ilan ile sizde Gümrük ve Ticaret Bakanlığının ilanına başvuru yapabilir gümrüklerde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Gümrüklere iş başvurusu yapmak isteyen adaylar detaylı bilgilere burada ulaşabilir sizde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gümrük Memuru İş Başvurusu
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MEMUR ALIMI YAPIYOR

Gümrük Muhafaza Memuru alımı yapacak olan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, personel alımı ilanına aşağıda belirtilen şartlara uygun olan tüm adaylar başvuru yapabilir. Buna göre Lisans mezunları için 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından
KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak ve 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURU

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yayınladığı ilan için başvuruları almaya başladı. Muhafaza memuru alımı başvuruları 5 Kasım 2017 tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular, Bakanlığın internet sitesi olan www.gtb.gov.tr adresinden iş başvuru formunu doldurarak yapılacaktır. Sadece elektronik ortamda yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.