3200 Güvenlik Alımı Devam Ediyor

 Güvenlik görevlisi iş ilanları son günlerin en popüler ilanlarından. Güvenlik sektörü Türkiye genelinde binlerce kişiye iş olanağı sağlamaya devam ediyor. Özellikle firmalar ilan yayınlarken silahlı-silahsız, Bayan -erkek diye farklı kadrolarda personeller arıyor. Sizde güvenlik iş başvurusu yapmak için öncelikle İŞKUR profilinizi oluşturup açık ilanlara CV bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Güvenlik İş Başvurusu 3200 Personel Alımı
KARAYOLLARI MEMUR

 Şu anda İŞKUR sayfalarında aktif olarak 3 bin 200 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapıldığını görmekteyiz. Sizde detaylı arama yaparak kendi bölgenizdeki
güvenlik iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Hemen aşağıda güvenlik alımı başvuru şartlarına ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.


  • En az lise mezunu olmak,
  • Güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak,
  • Boy kilo orantılı olmak (tercihen)
  • Sicili temiz olmak (tercihen)
  • Vardiyalı çalışma sistemine uygun olmak,
  • Görevini yapmaya engeli bulunmuyor olmak.


Yukarıda verilen şartlara uygun olan adaylar Denk Turizm İnşaat Yatırım İşletmesi, Yılport Holding, Koç Üniversitesi Hastanesi, Eczacıbaşı Holding, Başkent Üniversitesi, Özdilek ve Desmer güvenlik gibi firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilirler.

BAŞVURULAR

Başvurular İŞKUR üzerinden alınmaya devam ediyor. Silahlı ya da silahsız güvenlik kimlik belgeniz varsa aşağıdaki bağlantıdan ilanları görüntüleyip size uygun olan illerdeki açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.