400 Sekrater Alımı Yapılacak, İş İlanları

 Ülkemizde iş arayanları istihdam edebilmek için gece gündüz çalışan İŞKUR il müdürlükleri firmalardan gelen taleplere göre iş ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Kurumun resmi internet sitesinde yayınlanan ilanlara bakıldığında özel sektörde hizmet veren firmaların sekreter alımı yaptığı görülüyor.Her firma kendi iş alanına göre başvuru şartı belirlediği için genel bir bilgilendirme yapmamız sizler yanıltabilir. En doğru bilgiye yayın sayfasından
ulaşabilirsiniz. Peki hangi firmalar sekreter alıyor. Alımlar hangi illerde yapılacak işte detaylar..

Alım Yapacak Bazı Firmalar:

– Star Ambalaj
– Vakıf Pazarlama Sanayi
– Akas Asansör
– Biosis Medikal Sistemleri
– Güvenç Otomotiv

Yukarıdaki firmalar başta olmak üzere özel sektör firmaları Isparta, Hatay, Ankara, İstanbul, Denizli, Mersin, Rize, Konya, Afyonkarahisar ve Tekirdağ illerinde alımlar devam ediyor. Başvuru için bir firmadan aldığımız örnek genel şartları aşağıda paylaşıyoruz.

– En az lise mezunu olmak
– Yaş şartı arayan firmalarda, talep edilen yaş aralığında olmak
– Tecrübeli ya da tecrübesiz olmak
– İletişim becerileri yüksek olmak
– Diksiyonu düzgün olmak
– Dış görünümüne özen gösteriyor olmak

Başvuru Süreci:

İŞKUR üzerinden Sekreter alım ilanı veren firmalar farklı olduğundan başvuru süreleri de farklılık göstermektedir. Aşağıdaki bağlantıdan  İşkur’a giriş yaparak sekreter alım ilanı yapan firmaları ve başvuru sürelerini görüntüleyebilir ve size uygun olan pozisyona başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4078

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.