Almanya Çocuk Bakıcısı, Temizlikçi, Kaynakçı, Hasta Bakıcı ve İnşaat İşçi Personel Alımı

 Yurtdışında çalışmak çoğu işsiz arkadaşın hayalidir. Kaliteli ve maaşı yüksek bir iş özellikle gelişmiş ülkelerde yaşamak hepimizin hayalidir. Sizde aşağıdaki detaylar doğrultusunda Almanya işçi personel göçmen alımlarından yararlanabilir mesleğiniz doğrultusunda olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Almanya İşçi Personel Alımları
önerilen ilan:
MEB OKULLARI İÇİN TEMİZLİK ELEMANLARI ALINACAK

Yurtdışında çalışmak istermisiniz? Bu sorunun cevabına evet dediğinizi duyar gibiyiz. Evet Almanya da çalışmak isteyenler kesinlikle doğru adrestesiniz. Almanya iş ilanları ile ilgili kapsamlı bir araştırma yaparak ve tüm detayları  sizlere aktarmaya çalıştık.

Almanya iş ilanlarına başvurusu yapmak isteyenlerin ilk önce make-it-in-germany internet sitesine üye olarak alım yapılacak olan açık pozisyonlar arasından uygun olan ilanlara müracaat etmek gerekiyor. Almanya nın tek yetkili işçi alma
kurumu olan make-it-in-germany ingilizce ve Almanca dillerinde yayın yapan yapmaktadır. Almanya’da çalışmak isteyenler bu internet sitesi aracılığıyla yayınlanan iş ilanlarını inceleyebileler.

Almanya personel alımı ilanları arasından size uygun olan açık pozisyonlara iş başvurusu yapmak için yayındaki pozisyon hakkında verilen bilgileri inceledikten sonra belirtilen şekilde müracaat etmek gerekiyor. Almanya özellikle çocuk bakıcısı, temizlikçi, kaynakçı, hasta bakıcı ve inşaat alanında işçi alımı yaptığı görülmektedir. Hangi sektörde çalışmak istiyorsanız o sektör için istenen başvuru şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Elbette bazı özel ilanlarda adaylardan yabancı dil ve eğitim şartı aranmıyor. Diğer açık pozisyonlar için üniversite veya yüksekokul mezunu olma şartı hemen her ilanda karşınıza çıkmaktadır.

Almanya’da çalışmak istiyorsanız öncelikle bu ülkede faaliyet gösteren bir şirketin sizi Almanya’da istihdam edecek olması gerekir. Eğer iş bulup çalışmak için Almanya’ya gitmeniz durumunda mavi kart başvurusu yapmanız gerekiyor. Başvuru tarihinden 2 buçuk sene sonra oturma izni verilmektedir.  Almanya iş ilanları içerisinde size uygun bir iş olup olmadığını http://make-it-in-germany.com adresini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.