Başvurular Başladı BOTAŞ 112 Kişi Alıyor

 Botaş yeni personel alımı yapacağını daha önce açıklamıştı. Bugün yayınlanan ilan ile BOTAŞ farklı kadrolarda toplamda 112 kişilik personel alımı yapacağını ilan etmiştir.

botas-is-basvurusu
Botaş Yeni Memur Alımları


İlan yayımlandı ve başvurular artık başladı. Adaylar en geç 10 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü ( BOTAŞ ) bünyesine en az lise mezunu olmak şartı ile önlisans ve lisans mezunu adaylar alacak.

önerilen ilan:
KAMUDA KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI YAPILIYOR

Alımlar farklı bölgelerdeki müdürlüklere yapılacak olup bunlar, Ardahan, Sivas, Aksaray, İstanbul, Tekirdağ, Şanlıurfa, Gaziantep, Ankara, İzmir,
Kırklareli, Kayseri, Samsun, Erzurum, Kahramanmaraş, Konya, Ağrı illerindeki Müdürlüklere yapılacaktır.

Adaylardan En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak, En az Endüstri Meslek Lisesi Mezunu olmak üzere Önlisans ve Lisans Mezunu olmak ve ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gereklidir.
Buna göre, Lise mezunu (  Endüstri Meslek Lisesi Mezunu ) Büro Personeli ve Teknisyen kadrolarına alım yapılacak. Önlisans mezunu ise Teknisyen ve Operatör kadroları alınacak. Lisans mezunu olan adyalar ise Mühendis, Uzman Yardımcısı, Müfettiş yardımcısı kadrolarına alınacaklar.

Adaylar başvurularını ilanda belirtildiği gibi en geç 21 Ekim 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlan detaylarına buradaki bağlantımızdan ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.